Galvenā lapa

HOKEJS

JAUNUMI

U10 hokejisti atgriežas no Ziemassvētku turnīra

No Ziemassvētku hokeja turnīra Klaipēdā (Lietuva) ir atgriezusies Liepājas Sporta spēļu skolas U10 hokeja komanda trenera Romāna Ņekļudova vadībā.

+skatīt vairāk

JAHL hokejisti pagaidām trešajā vietā

LSSS Junioru Attīstības Hokeja līgas hokejisti svētdien izbraukumā Vidzemes OC Ledus hallē stājās pretim Valmieras HK un piekāpās tikai papildlaikā ar rezultātu 1:2 (1:0; 0:1; 0:0; 0:1).

LSSS jaunieši hokejā pieveic turnīra tabulas līderus

Pirmdien, 19. novembrī, Liepājas Sporta spēļu skolas Jaunatnes Attīstības hokeja līgas (JAHL) sportisti savā laukumā uzņēma šī brīža līgas līderus HK Dinaburga un pieveica ar rezultātu 3:2 (1:0; 1:1;

U11 hokejisti no turnīra Baltkrievijā atved 1. vietu

No sacensībām Baltkrievijā ir atgriezušies Liepājas Sporta spēļu skolas U-11 vecuma grupas hokejisti trenera Romāna Ņekļudova un trenera palīga Aleksandra Visocka vadībā.

Hokeja junioriem divas uzvaras mājās

Šonedēļ divas spēles savā laukumā ir paguvusi aizvadīt Liepājas Sporta Spēļu skolas Junioru Attīstības Hokeja līgas komanda, kura otrdien uzņēma “Pārdaugava” un pārspēja to ar rezultātu 6:2 (1:0; 2:1; 3:1).

Spēles 12. minūtē rezultātu atklāja Rūdis Lamberts (Butāns, Fomins) – 1:0, otrajā periodā vārtus guva Deniss Kateriničs (Binkulis, Bērziņs) un Egidijus Binkulis (Kateriničs) – 3:1. Trešajā periodā gan Binkulis (Kateriņičs, Ķevlis), gan Butāns (Fomins) pamanās gūt vārtus, spēlējot mazākumā. Vārtu guvums arī Ričardam Fominam (Rumševičius) un spēle noslēdzas ar rezultātu 6:2.

Ceturtdien liepājnieki uzņēma “Mārupe/AKO” un pārliecinoši pieveica ar rezultātu 8:3 (2:0; 4:0; 2:3). Hat trick Egidijum Binkulim, vārtus guva Niks Zīle, Kristers Alonderis, Deniss Vilmans, Aigars Hārdijs Karulis, bet pēdējās sekundēs ar gūtiem vārtiem spēlei punktu pieliek Endijs Butāns.

LSSS JAHL komanda šobrīd ar 18 punktiem 8 spēlēs ierindojas 3. vietā, tikai par vienu punktu atpaliekot no otrās vietas – Venta 2002.

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

Jaunie hokejisti aizvada kārtējās spēles

Nedēļas nogalē kārtējo spēli aizvadīja Junioru Attīstības hokeja līgas (JAHL) Liepājas Sporta spēļu skolas komanda, kura ar rezultātu 2:1 (0:0; 0:1; 1:0; 1:0) papildlaikā pieveica Valmieras HK.

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, spēles 33. minūtē vadībā izvirzās Valmieras jaunie hokejisti – 0:1, savukārt spēles 54. minūtē rezultātu izlīdzina Egidijus Binkulis (Vilmans) – 1:1. Līdzsvars saglabājas līdz spēles beigām, un uzvarētājs tiek noskaidrots papildlaikā, kad pēc nospēlētas minūtes ripu pretinieka vārtos raida Endijs Butāns (Rungovskis, Ķevlis) – 2:1. Nākošo spēli juniori aizvadīs jau 23. oktobrī LOC Ledus hallē pret “Pārdaugava”.

U-15 vecuma grupas hokejisti ar 5:1 pārspēja “Pārdaugava”, U-13 piekāpās “Ogre” junioriem ar 2:7 un 4:5 pēcspēles soda metienos. U-11 A grupas hokejisti uzveica JLSS, bet B grupa piekāpās DLSS. U-9 vecuma grupā A grupas spēlētāji pārliecinoši piekāpās pretiniekam, bet B grupa pārliecinoši vinnēja.

Liepājas Sports spēļu skola

Hokeja juniori mājās gūst uzvaru

Aizvadītajā nedēļas nogalē notika Liepājas Sporta spēļu skolas jauno hokejistu kārtējās spēles.

LOC Ledus hallē Junioru Attīstības Hokeja līga (JAHL) uzņēma “Prizma” vienaudžus un pārliecinoši pārspēja ar rezultātu 8:1 (3:0; 3:1; 2:0). Pa diviem vārtiem spēlē guva Rūdis Lamberts un Miks Krišs Rungovskis, vārtus guva Deniss Kateriņičs, Deniss Vilmans, Endijs Butāns un Bruno Bērziņš. Šobrīd jauniešu hokeja komanda starp deviņām junioru komandām atrodas ceturtajā vietā. Komanda piecās spēlēs ir ieguvusi deviņus punktus.

Nedēļas nogalē aizvadītajās spēlēs  U-17 piekāpās IHS Pārdaugava ar rezultātu 1:5, U-15 piekāpās HK Venta 2002/Tukums 3:6, savukārt uzvaru svinēja U-13 grupas hokejisti ar rezultātu 4:2 pārspējot DLSS. Diemžēl zaudējumi arī U-11 komandai un tikko sezonu uzsākušajiem U-9 vecuma grupas hokejistiem.

Svētdien, 21. oktobrī, pulksten 17.00 JAHL spēle notiks LOC Ledus hallē, kur mūsu pilsētas juniori uzņems Valmieras HK.

Divi liepājnieki izsaukti uz U-16 izlases treniņu

Latvijas U-16 izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns ir nosaucis 47 spēlētāju sarakstu atlases treniņiem, kas sāksies 23. oktobrī, kad visiem nosauktajiem kandidātiem “Volvo” Ledus hallē paredzēta kopsapulce. Pēc tam spēlētāji tiks dalīti divās grupās, aizvadot ledus un sausos treniņus.

Aplūkojot kandidātus, U-16 valstsvienības treneru korpuss nosauks sastāvu, kas no 7. līdz 11. novembrim dosies izbraukumā, lai aizvadītu trīs spēles ar Norvēģijas vienaudžiem.

Uz U-16 izlases treniņiem ir izsaukti arī divi Liepājas hokejisti – Silvers Uvis Lazarenovs un Dairis Tarvids.

Kā ziņo Latvijas Hokeja federācija – decembrī Latvijas U-16 izlase piedalīsies Četru Nāciju turnīrā Francijā, kur bez Latvijas komandas piedalīsies arī Dānijas, Norvēģijas un Francijas komandas.