Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

JAUNUMI 

 
 

LSSS hokejisti aizvada nedēļas nogales spēles

 

Spraigām sacensībām pilnu nedēļas nogali ir aizvadījuši Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie hokejisti.

Junioru Attīstības Hokeja līgas LSSS spēlētāji izbraukumā tikās ar HS Rīga2002 komandu un, tieši tāpat kā iepriekšējā spēlē Daugavpilī, piekāpās tikai papildlaikā ar rezultātu 4:5. Nākošā spēle jauniešiem būs Liepājā, 14. oktobrī pret Prizmas vienaudžiem.

Aizvadītajā nedēļā uzvaras svinēja U-15 vecuma grupas hokejisti, kas graujoši ar rezultātu 26:0 pieveica “Pērkons”, kā arī  U-11 B grupā LSSS pārspēja HS Mogo09 ar rezultātu 6:2.

Pie uzvarām šoreiz netika U-11 A grupas hokejisti, kuri ar rezultātu 2:5 piekāpās HS Rīga2009, U-13 ar 0:4 piekāpās JLSS, bet U-17 ar rezultātu 0:4 atzina “Daugava/Sāga” pārākumu.

Nedēļas nogalē spēles notiks LOC Ledus hallē –  sestdien varēs sekot līdzi U-17 un U-13 spēlēm, bet svētdien Liepājā spēlēs U-11 B grupa un JAHL (Junioru Attīstības Hokeja līga) komandas.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sports spēļu skola

+skatīt vairāk
 
 

Līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz

Svētdien, 30. septembrī, Daugavpilī Liepājas Sporta spēļu skolas Junioru Attīstības Hokeja līgas komanda trenera Nikolaja Siļčonoka un Kārļa Liepiņa vadībā aizvadīja kārtējo jaunās sezonas spēli un piekāpās pretiniekam vien papildlaikā 4:5 ( 0:0; 2:2; 2:2; 0:1).

Liepājnieku vārtos visu spēli Edijs Ozols, bet rezultāts pirmajā periodā vēl netiek atklāts – 0:0. Otrajā periodā pēc nospēlētas minūtes LSSS iegāž mazākums un rezultātu atklāj pretinieks –  0:1. Pēc deviņām minūtēm izlīdzina Ričards Fomins (V. Maslovskis) – 1:1, bet vēl pēc trim minūtēm komandu vadībā izvirza Rūdis Lamberts (Čirkšis, Lamberts) – 2:1. Perioda izskaņā, spēlējot mazākumā, Dinaburga izlīdzina –  2:2.

Trešais periods atkal iesākas ar līdzīgu rezultātu, bet liepājniekus atkal iegāž mazākums, kuru pretinieks izmanto un rezultāts 2:3. Pēc nospēlētām nepilnām trim minūtēm Voldemārs Maslovskis izlīdzina 3:3, Dinaburga mūs atkal apsteidz – 3:4, bet spēles 50. minūtē Rūda Lamberta (Vilmans) gūtie vārti pamatlaikā ir arī pēdējie un rezultāts 4:4. Uzvarētāju nosaka papildlaiks, kurā pēc minūtes un 16 sekundēm vārtus gūst HK “Dinaburga” – 4:5.

LSSS hokejisti pēc nospēlētām 3 spēlēm deviņu komandu konkurencē ar 5 punktiem ieņem 5. vietu.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

+skatīt vairāk
 
 

Jauno audzēkņu uzņemšana hokejā

Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja nodaļa uzņem zēnus vecumā no 5 -8gadu vecuma (2013. - 2010.gads)

Jaunākās sākumu sagatavošanas grupas bērniem (5-8 gadi) treniņi notiek darba dienās no 3 līdz 4 reizes nedēļā. Mācību treniņi procesi notiek Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē (Brīvības 3/7) un  īrētās Liepājas sporta  zālēs. Mājas un izbraukumu sacensības (sestdienās un svētdienās).

Audzēkņu uzņemšanai Liepājas Sporta spēļu skolā nepieciešams, lai bērna vecāks vai likumiskais pārstāvis ierodas Liepājas Sporta spēļu skolā (Brīvības iela 55, 3.stāvs, 307.telpa), līdzi ņemot:

 

+skatīt vairāk
 
 

Nedēļas nogalē spēles aizvada LSSS jaunie hokejisti

 Nedēļas nogalē spēles aizvadīja Liepājas Sporta spēļu skolas visu vecuma grupu hokejisti.

Trenera Aleksandra Cicurska trenētie U-17 hokejisti tikās ar HC Klaipeda komandu un pārspēja to ar rezultātu 22:2 (6:1; 7:1; 9:0). Aleksandrs Cicurskis skaidro: “Klaipēdas komanda bija atbraukusi ar nepilnu sastāvu. Mēs savukārt trenējamies jau no jūlija vidus uz ledus, un tas noteikti parādās rezultātā. Esam labi pavadījuši sagatavošanās posmu.”

LOC Ledus hallē U-15 komanda uzņēma Sieviešu klubu izlasi un piekāpās ar rezultātu 0:6 (0:2; 0:3; 0:1).

U-13 hokejisti izbraukumā tikās ar HK Prizma/Pārdaugava 06 vienaudžiem un pārspēja viņus ar rezultātu 7:4 (4:0; 1:2; 2:2).

LSSS U-11 A grupas komanda, kura šobrīd atrodas turnīra tabulas pirmajā vietā nedēļas nogalē pārspēja Brocēnu NBJSS 08 ar rezultātu 6:2 (2:0; 3:0; 1:2), bet B grupas U-11 komanda HSR 2008/09 piekāpās ar rezultātu 4:9 (2:3; 1;3; 1:3). Savukārt U-9 grupas jaunie hokejisti sacensības uzsāks tikai oktobrī.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

+skatīt vairāk
 
 

Noslēdzies 2017./2018. gada Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā

Pagājušajā nedēļas nogalē noslēdzies Latvijas Hokeja federācijas 2017./2018. gada Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā.

+skatīt vairāk
 
 

LBJČH : U18: Izslēgšanas spēles

LSSS U18 komanda izies laukumā pret LIDO, lai cīnītos par Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāta hokejā uzvarētāja titulu.

+skatīt vairāk
 
 

Turnīrs Austrijā "World Tournament XXVII"

No 30. marta līdz 8. aprīlim Austrijas pilsētā Zell am See norisinājās starptautiskais turnīrs "World Tournament XXVII". Turnīrā tika pārstāvēta arī Liepājas Sporta spēļu skola -U14 vecuma grupas zē

+skatīt vairāk
 
 

Atskats uz Latvijas Hokeja federācijas rīkoto Vecāku asambleju 23. un 24. martā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā sadarbībā ar pilsētas Domi norisinājās Latvijas Hokeja federācijas rīkotā hokeja Vecāku asambleja.

+skatīt vairāk

1 2 3 4 5 6 7 8 9