Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Amber Puck turnīrā sacenšas U13 un U11 vecuma grupas

Amber Puck turnīrā sacenšas U13 un U11 vecuma grupas

Datums: 19.08.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

LOC Ledus hallē turpinās hokeja turnīrs visa vecuma grupām “Amber Puck”. Aizvadītās nedēļas nogalē sacentās U13 un U11 vecuma hokejisti.

U13 grupā sacentās astoņas komandas no Latvijas un Lietuvas. Liepājas Sporta spēļu komanda šoreiz ierindojās 5. vietā, uzvaru ļaujot svinēt Ogre Juniors jaunajiem hokejistiem. Liepājnieku komandas treneris Toms Konrāds saka: “Visas komandas spēku samēra ziņā bija līdzīgas, mums varbūt kaut kur nepaveicās, kaut gan komandas spēle kopumā izskatās labi. Vieta šoreiz nav tik svarīga, jo svarīgs ir sniegums sezonas laikā Latvijas čempionātā. Par 95% komanda sezonai ir gatava!”

U11 vecuma grupā arīdzan divās apakšgrupās sacentās astoņas komandas. Cīņā par 3. vietu ar vienaudžiem no Viļņas Liepājas Sporta spēļu skolas hokejisti ar rezultātu 3:1 nodrošināja sev turnīrā 3. vietu. Komandas treneris Romāns Ņekļudovs par savu komandu ir pārliecināts: “Visu rādīs spēle sezonas laikā. Turnīrā varēju redzēt, cik gatavas sezonai ir mūsu pretinieku komandas. Treniņu laikā mēs mācāmies tehniku, trenējam metienus, turnīrā bija iespēja sajust spēles garšu.”

Šonedēļ vēl turnīru izspēlēs U15 hokejisti, bet tad būs laiks junioriem un virslīgas komandām.


  < atpakaļ