Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Atskats uz Latvijas Hokeja federācijas rīkoto Vecāku asambleju  23. un 24. martā

Atskats uz Latvijas Hokeja federācijas rīkoto Vecāku asambleju 23. un 24. martā

Datums: 28.03.2018 | Autors: Ieva Lanka | Jaunumi

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā sadarbībā ar pilsētas Domi norisinājās Latvijas Hokeja federācijas rīkotā hokeja Vecāku asambleja.

23.martā Liepājas Olimpiska centra Tango zālē tika organizēta lekcija vecākiem, kā arī citiem interesentiem. Tajā uzstājās Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs, viņa asistents Žaks Klutjē, LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, kā arī Latvijas izlases fiziskās sagatavotības speciālists Ēriks Visockis.

24.martā LOC Ledus hallē notika atklātais treniņš, kuru vadīja izcilais treneris Bobs Hārtlijs. Uz ledus kāpa U14 un U16 grupu jaunie hokejisti, kā arī treneri. Vecākiem bija iespēja vērot šo procesu no halles tribīnēm. Foto skatīt sadaļā GALERIJA.

Neskatoties uz ne pārāk lielo apmeklētāju skaitu, katram asamblejas dalībniekam bija iespēja gūt vērtīgas zināšanas, kā arī neatņemamu pieredzi.

Vecāku asamblejai, izmantojot oficiālo reģistrācijas vietni, bija pieteikušies 92 interesenti. Asambleju klātienē vēroja vairāk kā 100 cilvēki– to skaitā vecāki, treneri, futbola kluba “Liepāja” pārstāvji un Latvijas Futbola federācijas prezidenta amata kandidāts Kaspars Gorkšs, jaundibināta Liepājas Basketbola kluba vadītājs Artūrs Štālbergs, kā arī citi interesenti.

Liepājas Sporta spēļu skola izsaka pateicību Latvijas Hokeja federācijai un Liepājas pilsētas Domei par sniegto iespēju.

Novēlām Federācijai sasniegt nospraustos mērķus un turpināt iesākto Vecāku asamblejas rīkošanas tradīciju Latvijas reģionos.  

LHF Vecāku asambleja 23. marts


  < atpakaļ