Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Hokeja junioriem divas uzvaras mājās

Hokeja junioriem divas uzvaras mājās

Datums: 25.10.2018 | Jaunumi

Šonedēļ divas spēles savā laukumā ir paguvusi aizvadīt Liepājas Sporta Spēļu skolas Junioru Attīstības Hokeja līgas komanda, kura otrdien uzņēma “Pārdaugava” un pārspēja to ar rezultātu 6:2 (1:0; 2:1; 3:1).

Spēles 12. minūtē rezultātu atklāja Rūdis Lamberts (Butāns, Fomins) – 1:0, otrajā periodā vārtus guva Deniss Kateriničs (Binkulis, Bērziņs) un Egidijus Binkulis (Kateriničs) – 3:1. Trešajā periodā gan Binkulis (Kateriņičs, Ķevlis), gan Butāns (Fomins) pamanās gūt vārtus, spēlējot mazākumā. Vārtu guvums arī Ričardam Fominam (Rumševičius) un spēle noslēdzas ar rezultātu 6:2.

Ceturtdien liepājnieki uzņēma “Mārupe/AKO” un pārliecinoši pieveica ar rezultātu 8:3 (2:0; 4:0; 2:3). Hat trick Egidijum Binkulim, vārtus guva Niks Zīle, Kristers Alonderis, Deniss Vilmans, Aigars Hārdijs Karulis, bet pēdējās sekundēs ar gūtiem vārtiem spēlei punktu pieliek Endijs Butāns.

LSSS JAHL komanda šobrīd ar 18 punktiem 8 spēlēs ierindojas 3. vietā, tikai par vienu punktu atpaliekot no otrās vietas – Venta 2002.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

 


  < atpakaļ