Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Hokejistu starti JAHL un Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā

Hokejistu starti JAHL un Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā

Datums: 28.01.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Junioru Attīstības Hokeja līgā svētdien, 27. janvārī, Liepājas Sporta spēļu skolas komanda savā laukumā uzņēma HK Valmiera un savā sniegumā bija pārliecinoši – 7:0 (3:0; 2:0; 2:0).

Divus vārtus spēlē guva Aleksandrs Visockis, pa vieniem – Egidijus Binkulis (vairākumā), Ričards Bulavs, Daniils Ivanovs, Edgars Čirkšis un Voldemārs Maslovskis. Liepājnieki ar 42 punktiem 22 spēlēs joprojām ieņem 3. vietu, piekāpjoties Venta 2002 un HK Dinaburga.

Komandas galvenais treneris Nikolajs Siļčonoks: “Vēl palikušas desmit spēles līdz izslēgšanas spēļu sākumam, par dalību tajās vēl ir par agru spriest, mūs vēl var noķert – viss atkarīgs no tā, kā spēlēsim. Mums bija četru zaudējumu sērija, nebija pārliecības, bet nu jau divās spēlēs ir uzvaras, pirmā uzvara (pret Prizma 11:6) bija samocīta, bet pēdējā spēle pret HK Valmiera jau bija laba. Ar katru spēli, kas palikusi, gatavojamies iespējai spēlēt izslēgšanas spēlēs – gan fiziski, gan taktiski, gan mentāli.”

Nākošo spēli JAHL komanda aizvadīs 3. februārī pulksten 15.00 savās mājās – LOC Ledus hallē pret Pārdaugava komandu.

Ar panākumiem startē arī Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā, kurā ar vislabākajiem rezultātiem (1. vieta šobrīd) startē U11 komanda, 8. vietu no 10 komandām ieņem U13, 4. vietu no 10 komandām – U15. Savukārt U17 komanda pamatturnīrā ir 7. vietā starp 16 komandām. Aizrautīgi savu pirmo čempionātu aizvada arī U9 hokejisti.


  < atpakaļ