Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

JAHL hokejisti fināla spēļu gaidās

JAHL hokejisti fināla spēļu gaidās

Datums: 18.03.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta Spēļu skolas Junioru Attīstības hokeja līgas sportisti vakar aizvadīja vienu no pēdējām spēlēm regulārajā turnīrā, izbraukumā mērojoties spēkiem ar “Prizma” komandu. Liepājnieki pārspēja pretinieku ar rezultātu 6:2 (2:0; 4:2; 0:0).

Vārtus Liepājas komandas labā guva Egidijus Binkulis, Niks Zīle, Voldemārs Maslovskis, Aleksandrs Visockis, Mārtiņš Ķevlis un Ričards Bulavs. Regulārajā turnīrā vēl palikušas divas spēles, abas izbraukumā – pret Valmieras HK un “Pārdaugava”. LSSS hokejisti stabili turnīra tabulā ieņem trešo vietu, sev pa priekšu palaižot HK “Dinaburga” un Venta 2002. Savukārt ceturtās vietas liktenis vēl nav izlemts, cīņa par pēdējo finālspēļu vietu notiek starp Valmieras HK un Rīga, taču teorētiskas iespējas saglabā arī Mārupe.

Četras labākās komandas finālturnīrā izspēlēs katra ar katru vienu spēli mājās, vienu izbraukumā, kopā liepājniekiem tās būs sešas spēles, kurā pēc punktu skaita tiks noteiktas iegūtās vietas. Finālspēles sāksies 29. martā, bet uzvarētājs tiks noskaidrots 14. aprīlī.

LSSS komandas treneris Nikolajs Siļčonoks atzīst: “Gatavība mums ir simtprocentīga, mēs spēlējam par pirmo vietu!” Komanda ir pastiprinājusies un tās rindās ir HK “Liepāja” spēlētāji Vjačeslavs Minajevs, Iļja Žučkovs un Aleksandrs Visockis.


  < atpakaļ