Galvenā lapa

HOKEJS

JAHL hokejisti spēlē pārliecinoši

Datums: 08.10.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Šobrīd Jaunatnes Attīstības Hokeja līgā LSSS/HK Liepāja komanda ar 11 punktiem 4 spēlēs atrodas 1. vietā.

Nedēļas nogalē savā laukumā Liepājas hokejisti uzņēma “Daugava” komandu, kuriem pagaidām vēl nav gūtu punktu un pieveica ar rezultātu 3:1 (0:0; 1:1; 2:0). Vārtos Mārcis Glūzda.

Pirmais periods spēlē aizrit ar noraidījumiem, bet bez vārtu guvumiem. Pirmos vārtus spēles 21. minūtē, izmantojot vairākumu, gūst pretinieks, taču liepājnieki atspēlējas jau pēc divām minūtēm – vārtus gūst Ričards Bulavs (Zīle) 1:1. Trešā perioda sākumā Niks Zīle (Rumševičius, Bulavs) vairākumā nostiprina  pārākumu – 2:1, bet spēles pēdējā minūtē Deniss Vilmans raida ripu jau tukšos vārtos – 3:1.

Nākošo spēli LSSS/HK Liepāja aizvadīs 13. oktobrī izbraukumā pret “Zemgale Juniors”.