Galvenā lapa

HOKEJS

JAHL spēlē uzvara savā laukumā

Datums: 18.02.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Svētdien, 17. februārī, Liepājas Sporta spēļu skolas Junioru Attīstības Hokeja līgas sportisti savā laukumā uzņēma turnīra tabulā par vienu vietu augstāk esošo Venta 2002 un pieveica ar rezultātu 5:3 (2:1; 1:0; 2:2).

Rezultātu pirmajā periodā atklāj Voldemārs Maslovskis (Čirkšis, Vilmans) – 1:0 un nostiprina Mārtiņš Ķevlis (Vilmans, Butāns) – 2:0. Pretinieks gan vienus vārtus atspēlē. Otrajā periodā tiek gūti tikai vieni vārti un to autors ir Endijs Butāns (Binkulis), kas savai komandai palielina vārtu starpību – 3:1. Trešajā periodā abas komandas apmainās vārtu guvumiem. Liepājnieku labā tos gūst Niks Zīle (Čirkšis) un Miks Auziņš (Visockis, Binkulis). Vārtos Edijs Ozols. Spēle noslēdzas ar liepājnieku uzvaru – 5:3.

Nākošā spēle JAHL notiks LOC Ledus hallē svētdien, 24. februārī, pulksten 12.30 pret Zemgale juniors.