Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz

Līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz

Datums: 01.10.2018 | Jaunumi

Svētdien, 30. septembrī, Daugavpilī Liepājas Sporta spēļu skolas Junioru Attīstības Hokeja līgas komanda trenera Nikolaja Siļčonoka un Kārļa Liepiņa vadībā aizvadīja kārtējo jaunās sezonas spēli un piekāpās pretiniekam vien papildlaikā 4:5 ( 0:0; 2:2; 2:2; 0:1).

Liepājnieku vārtos visu spēli Edijs Ozols, bet rezultāts pirmajā periodā vēl netiek atklāts – 0:0. Otrajā periodā pēc nospēlētas minūtes LSSS iegāž mazākums un rezultātu atklāj pretinieks –  0:1. Pēc deviņām minūtēm izlīdzina Ričards Fomins (V. Maslovskis) – 1:1, bet vēl pēc trim minūtēm komandu vadībā izvirza Rūdis Lamberts (Čirkšis, Lamberts) – 2:1. Perioda izskaņā, spēlējot mazākumā, Dinaburga izlīdzina –  2:2.

Trešais periods atkal iesākas ar līdzīgu rezultātu, bet liepājniekus atkal iegāž mazākums, kuru pretinieks izmanto un rezultāts 2:3. Pēc nospēlētām nepilnām trim minūtēm Voldemārs Maslovskis izlīdzina 3:3, Dinaburga mūs atkal apsteidz – 3:4, bet spēles 50. minūtē Rūda Lamberta (Vilmans) gūtie vārti pamatlaikā ir arī pēdējie un rezultāts 4:4. Uzvarētāju nosaka papildlaiks, kurā pēc minūtes un 16 sekundēm vārtus gūst HK “Dinaburga” – 4:5.

LSSS hokejisti pēc nospēlētām 3 spēlēm deviņu komandu konkurencē ar 5 punktiem ieņem 5. vietu.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola


  < atpakaļ