Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

                     Liepājas hokeja pārstāvji gūst pieredzi Baltkrievijā

Liepājas hokeja pārstāvji gūst pieredzi Baltkrievijā

Datums: 17.12.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta Spēļu skolas direktors Guntars Kikučs, hokeja metodiķis Kārlis Liepiņš sadarbībā ar HK “Liepāja” pārstāvjiem – Andreju Žukovu un Mihailu Vasiļonoku viesojās Minskā (Baltkrievija), kur tika laipni uzņemti Baltkrievijas vadošajā hokeja klubā “Junostj – Minsk”. Šāds pieredzes apmaiņas brauciens notika, pateicoties HK “Liepāja” un Mihaila Vasiļonoka personīgajiem kontaktiem.

Liepājas hokeja speciālisti iepazinās ar kolēģu pieredzi treniņu procesā, treniņu bāzi un apstākļiem, kā arī noskatījās Latvijas U20 izlases spēles pret Austrijas un Slovēnijas vienaudžiem un juta līdzi izlasē spēlējošajam liepājniekam Rihardam Ričardam Fominam.

LSSS direktors Guntars Kikučs atzīst, ka iegūtā pieredze ir vērtīga: “Mums rādīja, kā strādā sporta skola – skatījāmies, kā notiek rīta treniņi uz ledus, sausie treniņi trenažieru zālē, pēc tam analizējām treneru darbu videoierakstā, lai zinātu, kam domāti vingrinājumi, kam jāpievērš uzmanība. Baltkrieviem svarīga ir mācību metodika –  treneri strādā pēc treniņu plāna, bet metodiķi analizē treniņus un pārrunā vēlamo programmu, lai jauno hokejistu slodze būtu sabalansēta kā nedēļas sākumā, tā beigās. Interesējāmies arī par atalgojumu sistēmu, turklāt man ļoti noderīgs likās mazais hokeja laukums, par tādu jādomā arī mums Liepājā!”

Šobrīd ir skaidrs, kāda ir Baltkrievijas pieredze, plānots to iegūt arī Somijā, un tad veidot savējo, paņemot labāko no katra.

 


  < atpakaļ