Galvenā lapa

HOKEJS

Liepājnieki atzīt jelgavnieku pārākumu JAHL spēlē

Datums: 15.10.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Svētdien izbraukumā LSSS/HK Liepāja Junioru Attīstības hokeja līgā (JAHL) tikās ar Zemgale Juniors, kurai piekāpās ar rezultātu 2:4 (0:1; 1:2; 1:1).

Pirmā perioda 15. minūtē rezultātu atklāja mājinieki – 0:1, kas otrā perioda sākumā atrāvienu palielina, gūstot vēl vienus vārtus – 0:2. Divu minūšu laikā liepājnieki atspēlē vienus no tiem – vārtus gūt Deniss Vilmans (Rumševičius) – 1:2. Bija vajadzīgas divas minūtes, lai Zemgale Juniors palielinātu pārsvaru – 1:3. Trešajā periodā abas komandas apmainās vārtu guvumiem – LSSS/HK Liepāja labā vārtus gūst Niks Zīle – 2:3, bet spēlēs pēdējā minūtē savu vārdu saka mājinieki – 2:4.

Spēlē debitē vārtsargs Edmunds Lenijs Krūmiņš. Komandas treneris Nikolajs Siļčonoks atzīst: “Spēlē pret Jelgavas komandu parādījām savu raksturu, bet ar to nepietika, lai uzvarētu, vai tiktu vismaz līdz papildlaikam un izcīnītu vienu punktu. Pārāk daudz tehnisko brāķu, kas iegāza mūsu spēli.”