Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

          LSSS/HK “Liepāja” komandu atbalstīs “Prime Car Rent”

LSSS/HK “Liepāja” komandu atbalstīs “Prime Car Rent”

Datums: 09.01.2020 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta Spēļu skolas (LSSS) Junioru Attīstības Hokeja līgas (JAHL) komanda ir priecīga par sadarbību ar uzņēmumu “Prime Car Rent”, kura šosezon atbalsta jauniešu hokeju Liepājā.

Liepājas Sporta Spēļu skolas LSSS/HK “Liepāja” komanda ir spēcīga Latvijas Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) komanda, kura aizvadītajā sezonā ieņēma godpilno otro vietu.

Savukārt uzņēmuma “Prime Car Rent” priekšsēdētājs Dmitrijs Tihomirovs uzsver, ka, atbalstot jauniešus, mēs atbalstām savu nākotni: “Mūsu uzņēmums, kurš Latvijā strādā jau desmit gadus, ir jau iepriekš atbalstījis sportistus. Mēs gribētu, lai mūsu sabiedrība ir gudra, inteliģenta un sportiska, tāpēc mēs cenšamies atbalstīt jauno paaudzi, lai viņiem būtu lielāka motivācija un iespējas sevi realizēt.”

Līdz šim “Prime Car Rent” atbalstīja vairāk individuālos sporta veidus, bet pēc LSSS/ HK “Liepāja” piedāvājuma, tika nolemts to atbalstīt, jo tas saskan ar uzņēmuma vīziju. “Mūsu uzņēmuma mērķis ir palīdzēt veidot attīstītu un mērķtiecīgu sabiedrību, tādēļ atbalstīt hokeja komandu bija tikai likumsakarīga,” piebilda Dmitrijs Tihomirovs.

LSSS/HK Liepāja komanda turpina savu dalību JAHL čempionātā un nākošo spēli aizvada jau šodien izbraukumā pret čempionāta līderi Venta 2002.


  < atpakaļ