Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

LSSS hokeja treneris atgriežas no spēlēm valsts izlasē

LSSS hokeja treneris atgriežas no spēlēm valsts izlasē

Datums: 11.02.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Nedēļas nogalē Brocēnos notika hokeja turnīrs pašiem mazākajiem LSSS hokejistiem. Četras komandas U8 vecuma grupā no Liepājas, Brocēniem, Tukuma un Klaipēdas sacentās savā starpā un labākie šoreiz bija Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi, kuri uz mājām devās ar iegūto pirmo vietu.

Komandu turnīrā vadīja LSSS treneris Vjačeslavs Minajevs, kurš tikai dienu iepriekš atgriezies no Latvijas hokeja valstsvienības spēlēm Korejā, kur Latvijas izlase aizvadīja trīs spēles. Vjačeslavs Minajevs, kurš hokeja izlasē tika uzaicināts pirmo reizi, atzīst: “Atbildība bija liela, jo izlases kandidātu ir daudz, bet paņēma mani. Tā bija lieliska pieredze, un gribētos, lai hokejisti, kurus šobrīd trenēju, arī kādreiz tiek izlasē un izjūt tādu pieredzi. Tāpat gribas viņos ieaudzināt atbildības sajūtu pret savu valsti – izjust godu, spēlējot pasaulē savas valsts kreklā.”

Jau pēc divām nedēļām Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja treneri Vjačeslavs Minajevs, Romāns Ņekļudovs un Valters Freijs kā Liepājas Universitātes studenti piedalīsies Studentu Universiādē, kas šoreiz notiks Krasnojarskā.


  < atpakaļ