Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

LSSS hokejisti un treneri aizvada spēles izlašu sastāvos

LSSS hokejisti un treneri aizvada spēles izlašu sastāvos

Datums: 11.11.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Aizvadītā nedēļas nogale bija bagāta hokeja notikumiem. Teju visu vecumu Latvijas hokeja izlases aizvadīja pārbaudes turnīrus, un tajos piedalījās Liepājas Sporta Spēļu skolas treneri un audzēkņi.

Latvijas izlase Liepājā aizvadīja Četru Nāciju turnīru, ar divām uzvarām un vienu zaudējumu, ierindojoties 2. vietā. Latvijas izlases sastāvā debija LSSS treneriem Romānam Ņekļudovam aizsarga pozīcijā un Aleksandram Cicurskim uz treneru soliņa līdzās Bobam Hārtlijam, par ko treneris Cicurskis saka: “Man bija iespēja pabūt hokeja elitē, paskatīties, kāda ir tā virtuve, kā strādā labākais treneris Latvijā – Bobs Hārtlijs, kā viņš vada treniņus un sapulces, veido sastāvus un maiņas. Tā ir tā hokeja daļa, ko neredz skatītājs. Man kā trenerim tā bija liela bauda, turklāt Bobam ir laba humora izjūta!”

Tallinā (Igaunija) Baltijas Izaicinājuma kausā piedalījās Latvijas klubu izlase, kura turnīrā svinēja pārliecinošu uzvaru, kuru izcīnīt palīdzēja arī LSSS treneris, aizsargs Vjačeslavs Minajevs.

Latvijas U20 izlase Bobruiskā (Baltkrievija) aizvadīja pārbaudes spēles pret Baltkrievijas, Austrijas un Dānijas izlasēm. Latvijas komandā – aizsargs Mārtiņš Ķevlis un uzbrucējs Ričards Fomins.

Latvijas U18 izlase spēles aizvadīja Norvēģijā, un izlases sastāvā vārtsargs Mārcis Glūzda, uzbrucēji Deniss Vilmans, Niks Zīle un Ričards Bulavs.

Latvijas U16 izlases trīs pārbaudes spēles pret Norvēģijas vienaudžiem aizritēja tepat, Jelgavā, un viņu rindās vienu spēli aizvadīja Jānis Jurjāns un Raivo Lapiņš. Savukārt U17 Latvijas izlase šoreiz spēles aizvadīja bez liepājniekiem.


  < atpakaļ