Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

         Ēriks Visockis vada semināru hokeja treneriem

Ēriks Visockis vada semināru hokeja treneriem

Datums: 03.09.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Trīs dienas, no 29. līdz 31. augustam, pēc hokeja kluba “Liepāja” uzaicinājuma ar Liepājas hokejistiem un treneriem strādāja Latvijas hokeja izlases fiziskās sagatavotības  treneris Ēriks Visockis.

Pirmajā treniņu dienā trenažieru zālē notika spēka treniņi, nākošajā –  ātruma treniņi, kuros piedalījās Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie hokejisti vecumā no 11 līdz 17 gadiem.

LSSS hokeja metodiķis Kārlis Liepiņš stāsta: “Es Ērika Visocka lekcijas klausos ne pirmo reizi un vienmēr uzzinu ko jaunu un vērtīgu. Ēriks savā jomā ir Latvijā spilgtākā personība. Šoreiz interesanti bija mācīties kā, piemēram, ātruma treniņi aug, palielinoties trenējamo vecumam. Paldies HK Liepāja par piedāvāto iespēju!”

LSSS treneris Romāns Ņekļudovs atzīst: “Bērniem jau no jaunākā skolas vecuma mēdz būt mugurkaula deformācija, to nevar izmainīt uzreiz, bet ir jāzina vingrinājumi, ar kādiem strādāt, lai nostiprinātu stāju un mugurkaulu. Visu, ko uzzināju, varēšu izmatot savā praksē!”

Semināra pēdējā dienā uz kopēju jautājumu – atbilžu un diskusiju dienu tikās hokeja treneri un semināra vadītājs, lai atskatītos uz paveikto un rezumētu ieguvumus.

                       


  < atpakaļ