Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Aicinām meitenes un sievietes 23.03.2024. piedalīties Meiteņu hokeja dienā Liepājā!

Aicinām meitenes un sievietes 23.03.2024. piedalīties Meiteņu hokeja dienā Liepājā!

Datums: 18.03.2024 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

 Arī meitenes un sievietes spēlē hokeju! Un šī ir iespēja to sākt darīt arī Tev!

Lai veicinātu sieviešu hokeja attīstību un hokeja kā veselīga dzīvesveida ieraduma ieviešanu, atbalstītu meiteņu iesaisti hokejā un sieviešu hokeja komandas izveidi Liepājā, Latvijas Hokeja federācija sadarbībā ar Liepājas Sporta spēļu skolu 2024. gada 23. martā Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē rīkos Meiteņu hokeja dienu!

Aktīvi pavadīt sestdienu, pielaikot hokeja formu, būt gatavai izmēģināt uzkāpt uz ledus un gūt vārtus, iziet ekskursijā pa Liepājas Olimpiskā centra ledus halli, iepazīties ar Liepājas Sporta spēļu skolas treneriem un Latvijas Hokeja federācijas pārstāvjiem, kā arī satikt Latvijas sieviešu hokeja izlases un Latvijas U18 izlases spēlētājas! Tās ir tikai dažas no aktivitātēm, kas ieplānotas šajā dienā! Tādēļ aicinām meitenes un sievietes bez vecuma ierobežojuma izmēģināt prasmes hokejā!

Sākums meiteņu hokeja dienai 23.03.2024. plkst. 10.00 pie Liepājas Olimpiskā centra Ledus halles, Brīvības ielā 1, Liepājā. Un jau plkst. 11.00 atvērtais hokeja treniņš uz ledus!

Dalība pasākumā: bez maksas!

Nepieciešamības gadījumā dalībniecēm tiks nodrošināts inventārs (slidas, nūjas, aizsargi). Dalībniecēm līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot) pasākums jāapmeklē vecāka vai oficiālā aizbildņa pavadībā.

Pieteikšanās līdz pasākuma norisei, aizpildot anketu: https://ej.uz/meitenu_hokeja_diena   

Pasākuma norises dienā būs iespējams arī reģistrēties uz vietas, Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē.

 

Tiekamies Liepājā!

 

Papildus informācijai aicinām sazināties ar LHF Sieviešu hokeja attīstības projektu vadītāju Agnesi Kārkliņu, rakstot uz e-pasta adresi: agnese.karklina@lhf.lv. 


  < atpakaļ