Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Aicinām pievienoties Liepājas U-18 hokeja komandai spēlēm Somijas čempionātā

Aicinām pievienoties Liepājas U-18 hokeja komandai spēlēm Somijas čempionātā

Datums: 14.06.2023 | Autors: Toms Mackars | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skola aicina pievienoties hokejistus no visas Latvijas Liepājas U18 komandai, kura 2023./2024. gada sezonā spēlēs Somijas un Latvijas čempionātos. Hokejistiem tiks nodrošināta spēļu prakse Somijas čempionāta “Mestis” līgā, kurā Liepājas komanda spēlēs pirmo reizi.

Jaunieši, kuri iepriekš trenējušies hokejā un dzimuši 2006., 2007. un 2008. gadā, var pieteikties dalībai komandā. Daļa hokejistu spēlēs abos čempionātos, bet daļa Latvijas JAHL un U17 čempionātā. Iespēja vienlaicīgi piedalīties Latvijas un Somijas čempionātos nodrošinās spēļu pieredzi spēcīgā konkurencē, veicinot jauno hokejistu izaugsmi un meistarību.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga: “Liepāja ir iespēju pilsēta - arī hokejā! Jaunā sezona mūsu U18 jauniešu komandai būs jaudīga – mēs audzēsim savas prasmes, cīnoties un esot plecu pie pleca ar meistarīgiem Somijas jaunajiem hokejistiem “Mestis” līgā. Varam uzskatīt, ka ar šo sezonu un ambīciju realizēšanu mēs, Liepāja, kļūstam par jauniešu hokeja reģionālo centru Kurzemē. Es paredzu, ka jaunie hokejisti arvien vairāk izvēlēsies Liepāju par savu treniņu, mācību un dzīves vietu. Nākamais mērķis ir atgriezt Liepājā pieaugušo hokeja komandu, bet pie šī mērķa realizēšanas darbs vēl turpinās. Jaunajiem hokejistiem novēlu daudz enerģijas, spēka un lielas ambīcijas, pārstāvot Liepājas vārdu Somijā.”

Liepājas Sporta spēļu skola visiem spēlēt gribētājiem nodrošinās motivējošus treniņu apstākļus pieredzējušo Liepājas hokeja treneru – Gunta Pujāta, Edgara Branča, Linarda Mazura-Mago un vispārējās fiziskās sagatavotības trenera Kārļa Liepiņa vadībā. Treniņprocess tiks aizvadīts LOC Ledus hallē, bet fiziskā stāvokļa diagnostika un rehabilitācija notiks LOC Sporta veselības centra speciālistu uzraudzībā. Audzēkņiem, kuriem būs nepieciešams, tiks nodrošināta dienesta viesnīca.

Interesentus lūdzam sazināties ar Linardu Mazuru-Mago telefoniski 2 628 7373.

Uzziņai:

Latvijas Hokeja federācija (LHF) un Somijas Ledus Hokeja Asociācija (FIHA) noslēgušas sadarbības līgumu, kas paredz septiņu Latvijas komandu dalību Somijas čempionātos 2023./2024. gada sezonā.  Nākamajā sezonā Somijā spēlēs “Liepājas Sporta spēļu skola” U-18 komanda un vēl sešas Latvijas komandas: Falcon 2010, Prizma 2010, HS Rīga 2009, HS Rīga 2008, Zemgale 2008/2009, HS Rīga – U18.

Liepājas komandas dalība minētajā čempionātā paredz 55 izbraukuma spēles sezonā – katru nedēļas nogali.

Foto: Mārtiņš Vējš


  < atpakaļ