Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Aizvadīta hokeja diena Liepājas Olimpiskā Centra ledus hallē

Aizvadīta hokeja diena Liepājas Olimpiskā Centra ledus hallē

Datums: 09.09.2021 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Pasākumu apmeklēja ap 30 mazo dalībnieku, kuri ne reizi nebija kāpuši uz ledus un daļa no tiem kādudien noteikti papildinās Liepājas hokejistu rindas.
Pirms pasākuma tika veikta rūpīga testu un sertifikātu pārbaude, lai pasākums tiktu aizvadīts veselīgā un drošā gaisotnē. Sākumā, jaunajiem interesentiem, bija iespēja iepazīties ar ledus halli un uzzināt daudz jauna par hokeju, tiesnešu darbu un ledus sagatavošanu. Pēctam sekoja viesošanās pie mūsu lielās komandas HK LIEPĀJA, kur mazie ielūkojās ģērbtuvē un pat varēja piedalīties treniņu sagatavošanās procesam-spēlētāji mācīja kā pareizi uztīt nūjai lentu, ļāva pielaikot inventāru un kopīgi vēra slidās šņores.
Visiem zināms, ka hokejs nav tikai par kāpšanu uz ledus-pirms ledus treniņa mazie hokejisti(tostarp, arī dāmas) aizvadīja iesildīšanos trenežieru zālē kopā ar fiziskās attīstības treneri Kārli Liepiņu.
 
Uz ledus LSSS hokeja treneri bija piegatavojuši izklaides gan tiem, kuriem jau ir pirmās iemaņas slidojot, kā arī tiem, kuriem slidas un ledus ir kas pavisam jauns un svešs-spēles ar baloniem un dažādas rotaļas.
 
Sakām lielu, lielu paldies Latvijas Hokeja federācija par šāda pasākuma organizēšanu visā Latvijā. Tā ir lieliska iespēja ielūkoties hokeja pasaulē un pamēģināt savus spēkus uz ledus.
Tāpat, lielu paldies sakām arī mūsu lielajiem- HK LIEPĀJA par atraktīvu dalību pasākumā-tik lieli un drosmīgi jaunie draugi ir liels atbalsts sperot pirmos soļus uz ledus!
Lielāko darbu paveikuši mūsu treneri, jūsu entuziasms iedrošināja pat pašus mazākos! Sirsnīgs paldies jums par iesaistīšanos ne vien uz ledus, bet arī organizēšanā-tieši jūs zināt vislabāk, kas nepieciešams, lai mazo hokejistu acis mirdzētu priekā!
Protams, lielu paldies sakām arī mūsu dalībniekiem un viņu vecākiem-jūsu interese mums ir ļoti svarīga. Šāda aktīva laika pavadīšana visiem kopā bija ārkārtīgi jauka pieredze. Tas pierāda, ka hokejs Liepājniekiem ir saknēs!
 
Vecākus, kuriem nepieciešama papildus informācija par uzņemšanu hokeja nodaļā vai foto no pasākuma, aicinām sazināties ar mums.

Aizvadīta hokeja diena Liepājas Olimpiskā Centra ledus hallē


  < atpakaļ