Galvenā lapa

HOKEJS

Atskats uz aizvadīto nedēļu hokeja spēlēm

Datums: 01.11.2023 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

U17 komandai aizvadītās divas spēles ir rezultējušās ar piekāpšanos pretiniekiem. Pret komandu “HS Rīga 2008” zaudējums ar rezultātu 0:2 (0:2; 0:0, 0:0) un spēle pret komandu “Baltu Vilki/Valmiera” arī rezultējās ar zaudējumu 3:4 (1:0, 0:3, 0:1). Šīs spēles pirmos vārtus 1. perioda divpadsmitajā minūtē guva Ralfs Vāvere-Liepiņš (1:0). Trešajā periodā pretiniekiem tika iemesti divi vārti, vienu minūti pirms trešā perioda beigām vārtus guva Miks Matīss Sūniņš (2:3) un Kārlis Bitlerjus (3:3).

U18 komandai aizvadītajās četrās spēlēs trīs uzvaras. Izcīnītas uzvaras pret komandām “HJK” ar rezultātu 4:1 (1:0; 0:1; 3:0),  “HAKI” ar rezultātu 8:0 (3:0; 2:0; 3:0), “HIFK Red” ar rezultātu 4:3 (1:1; 2:1; 1:1). Liepājas komanda piekāpās “Pelicans Ak” komandai ar rezultātu 2:6 (0:2; 2:1; 0:3). Četrās spēlēs visvairāk ripu pretinieku vārtos iemeta Šarūnas Baltrūnas, kurš guva sešus vārtus.

JAHL komandai trīs spēlēs viena uzvara un divi zaudējumi.

Pret komandu “HK Tukums” tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0). Liepājnieki atzina pretinieku “Zemgale Juniors” komandas pārākumu ar rezultātu 3:7 (2:1, 0:3, 1:3) un “Baltu Vilki” komandu ar rezultātu 5:4 (2:0, 1:3, 1:1, 0:0, 1:0).

Treneris Edgars Brancis saka: “Komanda, kurai Somijā zaudējām, bija viena no spēcīgākajām komandām, spēlēs, ko uzvarējām, puiši malači, izcīnījām savu vietu. JAHL komandai uzvara pret Tukumu arī nebija mazāk svarīga, jo beidzām četru spēļu zaudējuma posmu.”