Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Informācija skatītājiem apmeklējot hokeja spēles

Informācija skatītājiem apmeklējot hokeja spēles

Datums: 28.08.2021 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Līdz ar rudens iestāšanos gaisā, jau tūlīt sāksies ilgi gaidītā hokeja sezona-jau rīt, savās mājās, Liepājas Olimpiskais centrs ledus hallē, plkst.12:30, tiksimies ar pretiniekiem "Pirāti/Ogre Juniors", lai aizvadītu 1.līgas/JAHL čempionāta spēli.

Spēli ir ļauts apmeklēt arī skatītājiem, taču ar vairākiem noteikumiem, kurus lūgsim ievērot, lai čempionāts turpinātos.

INFORMĀCIJA SKATĪTĀJIEM:
Saskaņā ar MK noteikumiem-Skatītāji sporta sacensības drīkst apmeklēt:

40.37 1. ja viņiem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un:

40.37 1.1 tiek nodrošināts, ka skatītāju plūsma nepārklājas ar sportistu un sportistus apkalpojošo sporta darbinieku plūsmu;

Ledus hallē būs norādītas divas atsevišķas ieejas skatītājiem, pie kurām tiks kontrolēta plūsma(lai skatītāji nešķērsotos ar komandām un komandu apkalpojošo personālu) un sadarbspējīgie vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāti, uzrādot sertifikātu, apmeklētājam tiks izsniegta pasākumam atbilstoša aproce.

Tāpat, ledus arēnā skatītājiem būs paredzētas sēdvietas konkrētās zonās. Lai novērstu jebkādu pulcēšanos tuvāk par 2m-stāvvietas izmantot nebūs atļauts.

Cienot sportistus-ilgo gaidīšanu, darba ieguldījumu un vēlmi aizvadīt pilnvērtīgu čempionātu, lūgsim visus ievērot minētos noteikumus, kā arī neaizmirst par 2m distanci un regulāru roku dezinfekciju.

Priecāsimies redzēt jaunos sportistus darbībā, kā arī, priecāsimies dzirdēt līdzjutēju atbalstu no tribīnēm!

Tiekamies!


  < atpakaļ