Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

JAHL un U15A komandas turpina ceļu uz play-off spēlēm!

JAHL un U15A komandas turpina ceļu uz play-off spēlēm!

Datums: 15.03.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

JAHL un U15A komandas turpina ceļu uz play-off spēlēm!
Pagājušajā nedēļā JAHL komanda aizvadīja divas dramatiskas spēles. Pret HK Ventspils izcīnīta uzvara papildlaikā, kur ar 3 rezultativitātes punktiem izcēlies Eimantas Noreika. Savukārt, tiekoties ar Pirāti/Ogres Juniors komandu, piedzīvots zaudējums ar 4:5, 3 rezultativitātes punkti Rihardam Ričardam Fominam.
Treneris Edgars Brancis par komandas sniegumu nedēļas nogrieznī izsakās sekojoši:"Ventspils spēlē komandas sniegums bija līdz šim sliktākais sezonā. Čaļi izgāja uz spēli pilnīgi negatavi un bez koncentrācijas. Lai arī uzvarējām papildlaikā, ar sniegumu nebiju apmierināts.
Spēlē pret Pirāti/Ogres Juniors - piekliboja momentu realizācija, jo pilnībā pārmētājām pretiniekus. Cepuri nost pretinieku vārtsargam! Spēles sniegums jau bija daudz labāks nekā spēlē pret Ventspili."
U15A tikās ar neērtajiem pretiniekiem no Brocēniem un vēlme revanšēties vainagojās panākumiem-uzvara 6:3 komandas "kontā". Pavisam nesen tika aizvadīta pirmā savstarpējā spēle, kura negaidīti pārtrauca komandas uzvaru sēriju, tāpēc šoreiz uzvara bija īpaši svarīga. Ar 3 rezultativitātes punktiem spēli noslēdz Kurts Kristers Baumanis.
Treneris Toms Konrāds komentē:"Salīdzinot ar pirmo tikšanos pret Brocēniem, komanda dēvās laukumā 100% motivēta un gatava cīnīties. Lai arī uzvarējām, bija vairākas rupjas kļūdas, kas veiksmes svarus varēja pagriezt uz Brocēnu pusi. Īstajā momentā spējām gūt vārtus, nomierināt spēles gaitu un izcīnīt uzvaru."
Smagā spēlē ar rezultātu 3:1 U15B komanda piekāpās Daugavpils hokejistiem. Līdz šim aizvadīta veiksmīgākā spēle un gūta lieliska pieredze U13 spēlētājiem, kuri papildina U15B komandas sastāvu.
Pamatīgu sagrāvi cietusi U17 komanda tiekoties ar HS Rīga hokejistiem, rezultātā zaudējums ar 2:14.

  < atpakaļ