Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

JAHL un U15A komandas turpina cīnīties par čempionāta pirmajām pozīcījām

JAHL un U15A komandas turpina cīnīties par čempionāta pirmajām pozīcījām

Datums: 25.01.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Ceturtdien mājās tika aizvadīta JAHL komandas spēle pret AKO/Baltu Vilki. Spēle noslēgusies par labu trenera Edgara Branča vadītajai Liepājas komandai ar rezultātu 4:0, ar 3 rezultativitātes punktiem izcēlušies spēlētāji-Roberts Augustiņš un Matīss Petrovics, turpat ar 2 punktiem arī Rodrigo Strautiņš.
Nedēļas nogalē, 22.janvārī, aizvadīts ilgi gaidītais sabraukums U9 vecuma grupai. LOC ledus hallē savā starpā tikās trīs komandas-LSSS, Falkons U9 un meiteņu komanda “Laima”, LSSS puiši sīvā cīņā piekāpās dāmām ar 9:6, taču pamatīgi sagrāva Falkona spēlētājus, noslēdzot spēli ar 8:0. Treneris Vjačeslavs Minajevs komentē:”Bērniem katrs sabraukums ir īpašs piedzīvojums, jo tieši spēlēs viņi patiešām izjūt, ko nozīmē būt komandai, uzvarēt un zaudēt kopā.
Protams, uzspēlēt mājas sienās ir ļoti patīkami. Esmu apmierināts redzot kā puikas cīnās, un arī ar virzienu kur mēs ejam.”
Uzvara izcīnīta arī Nikolaja Siļčonoka vadītajai U13A komandai, savās mājās pamatīgi uzveicot Mārupes hokejistus. Spēle noslēgta ar pamatīgu pārsvaru-9:2, Liepājnieku labā.
Īpaši strauji situācija mainās U15A grupas tabulā. LSSS komanda svētdien uzveica pašlaik pirmās pozīcijas komandu-BHC37/Valmiera 2008. Liepājas hokejisti ar treneri Tomu Konrādu, Rīgas un Valmieras apvienotajai komandai sagādāja rūgtu mājupceļu ar 10:2, spēle aizvadīta ar gana daudz soda minūtēm. Pa 5 rezultativitātes punktiem guvuši uzbrucēji Kurts Kristers Baumanis un Dominykas Sadauskas, 3 punkti aizsargam Herbertam Laugalim.
Ne tik veiksmīgi veicas U13 un U15 B grupas komandām, U13B piekāpās HS Rīga dāmām ar 0:6, savukārt, U15B neizdevās gūt pārsvaru pret Talsiem, spēle noslēgusies ar 13:2.
Pašlaik situācija hokejā ļoti strauji mainās. Komandas ir spiestas pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un spēles mēdz atcelties pat dienu pirms plānotā laika.
Atgādinām, ka visas spēles iespējams apmeklēt zaļajā režīmā.

  < atpakaļ