Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Jau ceturto reizi Liepājas Sporta spēļu skola godina labākos

Jau ceturto reizi Liepājas Sporta spēļu skola godina labākos

Datums: 20.01.2024 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

19. janvārī koncertzālē “Lielais dzintars” notika Liepājas Sporta spēļu skolas  "Gada balva 2023", kurā jau ceturto reizi svinīgā pasākumā godināja labākos.

 

Šogad laureāti tika nosaukti šādās nominācijās: "Par augstiem sasniegumiem sportā", "Gada treneris", "Gada sportists", kā arī "Par atbalstu trenerim" un  "Par centību sportā". Balvu “Gada treneris” ieguva meiteņu basketbola komandas treneris Ģirts Splīte, zēnu basketbola treneris Arvis Steckis, volejbola treneris Pauls Juriks, vieglatlētikas treneris Vjačeslavs Goļinskis, hokeja treneris Kārlis Liepiņš. “Gada sportists” balvu basketbolā ieguva Madara Šmite un Kristaps Soldatenoks, volejbolā Alise Bogdane, hokejā Roberts Freidenfelds un vieglatlētikā Krista Sprūde un Iļja Petrušenko.

 

"Gada balva 2023" klātesošos priecēja grupa “Pirmais Kurss”.

 

Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs saka: “Šodien mēs atzīmējam to, ka mūsu sporta skola ir daudz vairāk par vienkāršu sportošanas vietu. Mēs esam ģimene, un katrs jūsu panākums ir mūsu kopējais sasniegums, mūsu kopējais prieks un lepnums. Liepājas Sporta spēļu skola ir liela komanda un spēks, un varam darīt lielas lietas!”


  < atpakaļ