Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

Jaunie hokejisti nostriprina prasmes teniņnometnē

Jaunie hokejisti nostriprina prasmes teniņnometnē

Datums: 24.07.2023 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

No 17. līdz 23. jūlijam notika nometne hokejistiem, kuru rīkoja profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde “Liepājas Sporta spēļu skola” sadarbībā sporta skolas treneriem un audzēkņu vecākiem.

 

Nometnē piedalījās 40 jaunie sportisti, kas dzimuši no 2009. līdz 2014. gadam. Jauniešiem sporta aktivitātes notika LOC Ledus hallē un atpūtas kompleksā “Draudzība” Bernātos. Jaunie hokejisti nostiprināja un pilnveidoja individuāli tehniskās iemaņas uz ledus, trenēja izturību sporta zālē un uzlaboja fizisko formu treniņos pludmalē un atpūtas kompleksā.

 

Treneri nometnei bija īpaši gatavojušies. Jauniešiem tika organizētas sporta spēles komandās, bija jārisina dažādi uzdevumi, kā, piemēram, viktorīnas, kurās tika iekļauti jautājumi ne tikai par hokeju, mēmais šovs, kā arī sporta aktivitātes. Treneri ar bērniem skatījās izglītojošu filmu, cepa desiņas un zefīrus. Nometnes laikā treneru un jauno sportistu attiecības kļuva vēl ciešākas ne tikai treniņos, bet arī sadzīviskos sīkumos, piemēram, treneriem palīdzot bērniem aizsiet slidu šņores.

 

Nometnes vadītājs Māris Miezis saka: “Nometnē bērni paliek patstāvīgāki, pašiem jārūpējas par sevi. Ir gandarījums redzēt, ka viņi veido komandas kodolu. Bērni saliedējas, un vecākie palīdz jaunākajiem”.

Vasaras nometne hokejistiem 2023


  < atpakaļ