Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

LSSS Mestis līgā noslēdz sezonu

LSSS Mestis līgā noslēdz sezonu

Datums: 13.03.2024 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas U18 hokeja komanda Mestis līgā aizvadītajā nedēļā noslēdza sezonu. Neskatoties uz to, ka atsevišķām Somijas komandām spēles turpinās, Liepājas Sporta spēļu skola ierindojas 5. vietā.

LSSS iesāka sezonu Somijā kā viena no jaunākajām komandām pēc spēlētāju vecumiem, bet tas netraucēja aizvadīt sezonu ar labiem rezultātiem. Sezonas laikā aizvadītas 36 spēles, no kurām 17 tika izcīnītas uzvaras. Kā rezultatīvākais sezonas spēlētājs ir atzīts lietuvietis Šarūnas Baltrūnas ar iegūtiem 37 punktiem, otrajā vietā ierindojas Kurts Baumanis ar 34 punktiem , trešajā – Roberts Freidenfelds ar 27 punktiem.

LSSS dalība Mestis līgā nebūtu iespējama bez Liepājas valstspilsētas līdzfinansējuma, Liepājas Sporta pārvaldes atbalsta, kā arī privātā sektora – Piparmētra kaffe, NPK Expert, Kurzemes Gaļsaimnieks, GR Grupa, SIA “Būvsistēma”, DION, VCA poliklīnika Liepāja, AP Sauli, LOC, AVER, InCopy, Baltukoks, SIA “Ervils”.

 

LSSS U18 Mestis līgas menedžeris Linards Mazurs-Mago saka: “Šī sezona Somijā ir aizvadīta veiksmīgi. Ja vien Somijas Hokeja federācijai būtiski nekas nemainīsies, esam gatavi startēt arī nākamo sezonu.”

Komandas galvenais treneris Edgars Brancis atzīst: “Pirmajai sezonai rezultāts ir apmierinošs. Pirmajā kārtā netikām četriniekā, sezonas laikā nenoturējām uzvaru tempu, pietrūka stabilitātes. Neskatoties uz kļūdām, izaugsmei šī bija ļoti laba sezona. Somi ir ļoti ātri, katra spēle bija kā uz nažiem, koncentrēšanās bija jānotur visu laiku. Neskatoties uz to, ka bijām viena no jaunākajām komandām, jaunie hokejisti nebaidījās un cīnījās pretim gadu vecākiem spēlētājiem. Ja nākamo gadu turpināsim, mērķis ir izcīnīt tikai augstākās vietas. Paldies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja, lai šis projekts tiktu īstenots!”


  < atpakaļ