Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

LSSS U17 komanda Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā izcīna bronzu

LSSS U17 komanda Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā izcīna bronzu

Datums: 16.04.2024 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

14. aprīlī Liepājas Sporta spēļu skolas U17 hokeja komanda izcīnīja 3. vietu Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā. Pēdējo reizi pirmajā trijniekā LSSS U17 vecuma grupai izdevās iekļūt pirms četriem gadiem, 2019./2020. gadā.

 

Sešās Play off spēlēs Liepājas komanda izcīnīja trīs uzvaras. Trīs spēles tika aizvadītas pret komandu “HS Falcons” un trīs spēles pret komandu “Prizma 07”.

 

Cīņa par trešo vietu - pret “Prizma 07”. Pirmā spēle noslēdzās ar liepājnieku uzvaru (5:0), otrā spēle notiek izbraukumā, un LSSS ir spiesta piekāpties pretiniekam (3:5). Līdz ar to sērijas līdz divām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1. Izšķirošo spēli par 3. vietu liepājnieki aizvada savā laukumā un uzvar ar rezultātu 4:1. Komanda izcīna Latvijas čempionāta bronzas medaļas U17 vecuma grupā.

 

Play off spēlēs rezultatīvākie spēlētāji –  Roberts Freidenfelds un Ronalds Miķelsons ar iemestiem sešiem vārtiem katrs. Četrus vārtus guva Savelijs Baranovs. Agris Zelmenis, Henrijs Laugalis, Jānis Jekste un Martins Vītols iemeta ripu pa vienai reizei pretinieku vārtos.

 

U17 galvenais treneris Linards Mazurs-Mago saka: “Ielikām ļoti smagu un daudzveidīgu darbu visas sezonas garumā. Puišus gatavojām ne tika fiziski, bet arī psiholoģiski. Play off  laikā ļoti koncentrējāmies uz spēli, uz to, ko vēlamies redzēt no mūsu komandas. Prieks, ka puikas ir auguši šajā sezonā ne tikai meistarības ziņā, bet arī kā personības. Arī piedalīšanās Somijas Mestis līgā deva ļoti labu praksi un pieredzi. Zinām, ka šādi turpinot strādāt, kādu dienu bronzu pārvētīsim zeltā!”


  < atpakaļ