Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

                  Sporta skola un hokeja klubs kopīgi domā par hokeja attīstību

Sporta skola un hokeja klubs kopīgi domā par hokeja attīstību

Datums: 07.02.2020 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Ceturtdien notika Liepājas Sporta spēļu skolas un HK “Liepāja” hokeja treneru sapulce. Tajā tika formulēti kopīgie sporta skolas un kluba mērķi, apspriesta treniņu procesa pilnveidošana, treneru, sportistu, kolēģu savstarpējo attiecību nostiprināšana, kā arī nosaukti 2020. gadā paveicamie darbi.

Abas puses vienojās kopīgi ieguldīt finansējumu hokeja attīstībā un treneru kompetences pilnveidošanā, izteica vēlmi redzēt savā darbā ieinteresētus trenerus, kas orientēti uz komandas darbu.

Treniņu procesā svarīga būs metodikas izstrāde, balstoties uz ekspertu ieteikumiem un starptautisko pieredzi. Kā jaunums tiks ieviesta lietotne “Coach Vision”, kas ļaus treniņa uzdevumus vizualizēt 3D animācijā, kā arī filmēšanas nodrošināšana, kas ļaus treneriem analizēt spēles un treniņus.

Par svarīgām tiek uzskatītas arī koleģiālas attiecības. Tas nozīmē – dalīties pieredzē ar kolēģiem, pieņemt citu idejas, strādāt ar labvēlīgu attieksmi un ievērot pašiem un nodrošināt sportistu vidē kārtības noteikumu ievērošanu.

Formulējot šajā gadā paveicamo, uzsvars tika likts uz kopīgu un produktīvu darbu, veidojot kvalitatīvu hokeju Liepājā. To var izdarīt strādājot tandēmā Liepājas Sporta spēļu skolai un HK “Liepāja”.

 


  < atpakaļ