Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

U11 komanda sezonu noslēdz 2.vietā

U11 komanda sezonu noslēdz 2.vietā

Datums: 23.05.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Sezonu noslēgusi arī Māra Mieža vadītā U11 komanda, kura B grupā izcīnījusi godpilno 2.vietu!
Sabraukumā komanda tikās ar diviem pretiniekiem un guva divas pārliecinošas uzvaras-10:0 pret Ice Academy hokejistiem un 13:1 pret Jelgavas LSS.
Trenera M.Mieža komentārs par paveikto:”Neskatoties uz to, ka treniņu procesu šajā sezonā nedaudz sarežģīja covid ierobežojumi, kopīgi ar treneriem, vecākiem un pašiem spēlētājiem paveicām ļoti labu darbu. Ieguvām neatņemamu pieredzi starptautiskos turnīros. Redzējām pie kā turpmāk jāpievērš pastiprināta uzmanība, lai mēs būtu konkurentspējīgi ar tādu hokeja lielvalsti kā Zviedrijā. Runājot par Latvijas čempionātu - noslēdzošajā sabraukumā bija nepieciešami trīs punkti, lai čempionātu noslēgtu kā otrie un kopīgie spēkiem mums tas izdevās! ”
Vaicājot par to, kas pietrūka līdz 1.vietai un, vai nākošajā sezonā ir plāns spēlēt A grupā, treneris saka:”Šādā vecumā nekoncentrējamies uz vietu sadalījumu, bet uz spēlētāja progresu, attīstību un pašizaugsmi gan laukumā, gan ārpus tā. Par nākamo sezonu varu teikt, ka mērķis, protams, ir spēlēt A grupā, bet laiks rādīs. Darīsim visu, lai sasniegtu augstākos rezultātus.”
Ar nepacietību gaidam nākamo sezonu, lai turpinātu pilnveidoties un attīstīties. 
Sveicam mazos hokejistus un novēlam visiem jaukas vasaras brīvdienas, kurās atpūsties un uzkrāt spēkus jaunai sezonai!
Mazā lauvā liels spēks! #lauvasspēks

  < atpakaļ