Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

U13 un U15 A komandas atved uzvaras no izbraukumiem

U13 un U15 A komandas atved uzvaras no izbraukumiem

Datums: 20.01.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Nedēļas nogalē aizvadītas spēles arī hokeja nodaļai.
Sestdien U13 A komanda ar treneri Nikolaju Siļčonoku dēvās tālā izbraukumā uz Daugavpili, kur izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos 5:4. Šī komandai bija pirmā spēle kopš oktobra un izcīnīt uzvaru tik tālā izbraukumā ir īpaši patīkami. Treneris Nikolajs Siļčonoks komentē:"Bērniem tā bija fiziski smaga spēle. Pēc pirmā perioda bijām iedzinējos ar 0:3, bet izdevās lauzt spēles gaitu un izlīdzināt rezultātu 17 sekundes pirms pamatlaika beigām. Pēcspēles metienos izrādījāmies meistarīgāki par pretiniekiem. Saku lielu paldies komandai par īstu hokeja raksturu un cīņu līdz pat spēles beigām."
Svētdien izbraukumā dēvās U15 A komanda ar treneri Tomu Konrādu un spēkiem mērojās ar čempionāta tabulas pašreizējiem pirmās vietas ieguvējiem-Ogre Juniors. "Spēle bija ļoti aizraujoša, bija prieks redzēt komandā neatlaidību un vēlmi uzvarēt. Puiši noticēja sev un saviem spēkiem", komentē treneris. Spēle noslēgta ar uzvaru 4:3.
Sveicam arī U13 komandu ar pirmo aizvadīto spēli jaunajos spēļu kreklos, kas tapuši sadarbībā ar HK LIEPĀJA!
Atceries, ka vienmēr vari atbalstīt mūsu hokejistus-spēles var apmeklēt ikviens interesents ar sadarbspējīgu sertifikātu.
Mazā lauvā liels spēks!

  < atpakaļ