Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

U15A regulārajā čempionātā 2.vietā, play-off paliek 4.

U15A regulārajā čempionātā 2.vietā, play-off paliek 4.

Datums: 24.05.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Savu sezonu noslēgusi arī Toma Konrāda vadītā U15A komanda.
Cīņā par bronzas medaļām, Liepājnieki piekāpās Oskara Bārtuļa vadītajai BHC un ar rezultātu 5:2 ierindojās A grupas 4.vietā.
Trenera komentārs:"Komanda parādīja cienīgu rezultātu visas sezonas garumā, kas redzams arī turnīra tabulā. Regulāro čempionātu noslēdzām 2.vietā-tas ir ļoti augsts sniegums. Esam pierādījuši, ka varam uzvarēt jebkuru komandu un nav svarīgi, kāda ir mēneša maksa klubā, kurā spēlē. Galvenais ir katra spēlētāja vēlme attīstīt sevi un spēlēt pasaulē ātrāko komandas sporta veidu-hokeju. Šosezon katrs no spēlētājiem ir sevi pilnveidojis-gan kā sportists, gan personība. Tas arī ir mūsu galvenais mērķis. Protams, play-off izcīņā nedaudz pietrūka, lai būtu finālā, taču pusfinālā spēkojāmies ar šī gada čempioniem. Treneru kolektīvs ir lepns un gandarīts par puišu paveikto darbu!"
Spēle bija īpaši dramatiska, puiši izpelnījās ne vien soda minūtes, bet arī discplināros sodus. Ikviens cīnījās par medaļām.
Visas sezonas garumā, komandas spēlētāji Dominykas Sadauskas un Kurts Kristers Baumanis ierondojās 1. un 2.vietā kā rezultatīvākie spēlētāji Latvijā. Tas ir lepnums ne vien vecākiem un treneriem, bet arī Sporta skolai un Liepājai.
Sveicam komandu ar panākumiem!

  < atpakaļ