Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

U9 noslēdz turnīru Valmierā 1.vietā

U9 noslēdz turnīru Valmierā 1.vietā

Datums: 31.01.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Liepājnieku slidas kļūst arvien asākas un ledus karstāks!
Ceturtdien aizvadīta īpaši svarīga spēle U15A komandai, kura atkārtoti tikās ar Ogres hokejistiem. Spēle noslēdzās par labu Liepājniekiem-7:5, tādējādi pašlaik ierindojoties čempionāta 1.vietā, 11 komandu konkurencē. Treneris Toms Konrāds uzsver, ka komanda kļuvusi saliedēta un dodas uz kopīgu mērķi. Neskatoties uz pandēmijas sekām, ik nedēļu karantīnā nonākot vairākiem spēlētājiem, ir izdevies jau otro reizi pēc kārtas uzveikt vienus no turnīra favorītiem.
Svētdien mājās aizvadīta JAHL spēle, kur gūta uzvara pret IHS/Prizma hokejistiem, spēle noslēgta ar 5:3. Treneris Edgars Brancis komentē:”Spēli iesākām ļoti vāji! Pirmais periods mūs ar treneri Kārli Liepiņu ļoti neapmierināja!
Pēc pirmā perioda, sapulces laikā, puišiem teicām, ka jāpieliek gan agresivitātē, gan ātrumā! Otrais un trešais periods jau bija daudz labāks un pārņēmām spēles iniciatīvu! Paldies čaļiem par darbu un pašatdevi!”
 
Gūta uzvara arī jaunākajiem čempionāta dalībniekiem-U9 komandai ar treneri Vjačeslavu Minajevu. Komanda dēvās uz turnīru Valmierā, kur sekmīgi tika galā ar HS Rīgas un Valmieras komandām. Treneris ir priecīgs redzēt puišos cīņassparu un atzīst, ka brīžiem jaunie hokejisti cīnījušies pēdējiem spēkiem, kas vainagojies panākumiem.
 
Mazā lauvā liels spēks!
 

  < atpakaļ