Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

JAUNUMI 

 
 

Nedēļas nogalē spēles aizvada LSSS jaunie hokejisti

 Nedēļas nogalē spēles aizvadīja Liepājas Sporta spēļu skolas visu vecuma grupu hokejisti.

Trenera Aleksandra Cicurska trenētie U-17 hokejisti tikās ar HC Klaipeda komandu un pārspēja to ar rezultātu 22:2 (6:1; 7:1; 9:0). Aleksandrs Cicurskis skaidro: “Klaipēdas komanda bija atbraukusi ar nepilnu sastāvu. Mēs savukārt trenējamies jau no jūlija vidus uz ledus, un tas noteikti parādās rezultātā. Esam labi pavadījuši sagatavošanās posmu.”

LOC Ledus hallē U-15 komanda uzņēma Sieviešu klubu izlasi un piekāpās ar rezultātu 0:6 (0:2; 0:3; 0:1).

U-13 hokejisti izbraukumā tikās ar HK Prizma/Pārdaugava 06 vienaudžiem un pārspēja viņus ar rezultātu 7:4 (4:0; 1:2; 2:2).

LSSS U-11 A grupas komanda, kura šobrīd atrodas turnīra tabulas pirmajā vietā nedēļas nogalē pārspēja Brocēnu NBJSS 08 ar rezultātu 6:2 (2:0; 3:0; 1:2), bet B grupas U-11 komanda HSR 2008/09 piekāpās ar rezultātu 4:9 (2:3; 1;3; 1:3). Savukārt U-9 grupas jaunie hokejisti sacensības uzsāks tikai oktobrī.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

+skatīt vairāk
 
 

Noslēdzies 2017./2018. gada Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā

Pagājušajā nedēļas nogalē noslēdzies Latvijas Hokeja federācijas 2017./2018. gada Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāts hokejā.

+skatīt vairāk
 
 

LBJČH : U18: Izslēgšanas spēles

LSSS U18 komanda izies laukumā pret LIDO, lai cīnītos par Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāta hokejā uzvarētāja titulu.

+skatīt vairāk
 
 

Turnīrs Austrijā "World Tournament XXVII"

No 30. marta līdz 8. aprīlim Austrijas pilsētā Zell am See norisinājās starptautiskais turnīrs "World Tournament XXVII". Turnīrā tika pārstāvēta arī Liepājas Sporta spēļu skola -U14 vecuma grupas zē

+skatīt vairāk
 
 

Atskats uz Latvijas Hokeja federācijas rīkoto Vecāku asambleju 23. un 24. martā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā sadarbībā ar pilsētas Domi norisinājās Latvijas Hokeja federācijas rīkotā hokeja Vecāku asambleja.

+skatīt vairāk
 
 

Vecāku asamblejas ietvaros aicina vērot atklāto hokeja treniņu pie trenera Boba Hārtlija

Vecāku asamblejas ietvaros 24. martā LOC Ledus hallē vecāki, kā arī Skolas audzēkņi aicināti klātienē vērot Latvijas Nacionālās valstsvienības trenera Boba Hārtlija vadīto treniņu.

+skatīt vairāk
 
 

Hokejistu Vecāku asambleja Liepājā 23. martā

23. martā Liepājas Sporta spēļu skola sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju un Liepājas pilsētas Domi aicina piedalīties Vecāku asamblejā. Reģistrējies līdz 22. martam!

+skatīt vairāk
 
 

Ledus nodarbību grafiki

Ledus nodarbību grafiki turpmāk sadaļā "vecākiem"

+skatīt vairāk