Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

HOKEJS

  

JAUNUMI 

 
 

Aizvadīta nometne U10 un U11 hokejistiem

Skolēnu brīvlaika nedēļā U10 un U11 komandas aizvadījušas brīnišķīgu dienas nometni
Jaunie hokejisti apvienoja aizraujošus ledus treniņus Liepājas Olimpiskais centrs ledus hallē ar fiziskās sagatavotības treniņiem vieglatlētikas manēžā.
Paldies treneriem par ieguldīto darbu
+skatīt vairāk
 
 

Hokejisti tuvojas sezonas noslēguma daļai

Nedēļas nogalē U15 ar treneri Nikolaju Siļčonoku veiksmīgi pārstāvējuši Liepāju turnīrā Rīgā. No 4 spēlēm gūtas 3 uzvaras, un izcīnīta 3.vieta
JAHL piekāpjas Baltu Vilkiem ar 2:5
U17 spraigā cīņā gūst zaudējumu pret Jelgavas LSS ar 2:3
U15 zaudējums pret Baltu Vilki/BHC37 ar 4:6
U13 zaudējums Jelgavas LSS ar 1:5
+skatīt vairāk
 
 

JAHL komanda izcīna pirmo uzvaru

JAHL komanda izcīna pirmo uzvaru pār Prizma ar 3:2, vārtu guvums Aleksejam Kotovam, Emīlam Tomam Terliņam un Robertam Krieviņam
U15 izbraukumā pret Valmieru gūst uzvaru ar 6:3, ar diviem vārtu guvumiem izcēlies uzbrucējs Roberts Freidenfelds
Neveiksmīga nedēļas nogale U11 komandai, sabraukumā sakāve pret BHC37, Jelgavas LSS un Olaines komandām
U13 komandai zaudējums izbraukumā pret Falcons 10 ar 2:4
U10 vienība pārliecinoši uzveikusi Tukuma puišus ar 16:1 un zaudējums ar 0:3 Mārupes komandai
U9 sabraukumā Liepājā A komandai zaudējums Prizmai ar 2:8, uzvara pret Mārupi ar 4:3, B komandai divas uzvaras pret abām Ventspils komandām ar 3:2 un 1:0
Foto no U9 sabraukuma Liepājas Olimpiskais centrs ledus hallē
+skatīt vairāk
 
 

Liepājā viesojas Edgars Masaļskis, JAHL nepārtrauc zaudējumu sēriju

U11 hokejisti aizvadījuši draudzības spēli pret Brocēnu komandu uz lielā laukuma un guvuši vērtīgu pieredzi, taču šī nedēļa pavadīta ne uz pozitīvas “nots” Liepājnieku vārtos.
U13 komanda izbraukumā pret Brocēniem cietuši zaudējumu ar 8:2, zaudējums izbraukumā arī U17 puišiem pret Baltu Vilki/BHC37 ar 6:3, zaudējumu sēriju nepārtrauc arī JAHL-2 zaudējumi HS Rīga hokejistiem ar 1:6 un 9:3, vārtus guva Raimonds Daizis, Roberts Krieviņš un Sandis Cionelis.
Nedēļas noslēgumā Liepājā viesojas Edgars Masaļskis, aizvadot treniņus kopā ar vārtsargu treneri Tomu Konrādu un Liepājas jaunajiem vārtsargiem.
+skatīt vairāk
 
 

U9 pieveic visus pretiniekus tradicionālajā Scabarga turnīrā

Nedēļas nogalē JAHL piekāpjas viesiem no Daugavpils ar 2:4, šoreiz vārtu guvums Mikam Krišam Rungovskim un Kristeram Kuzņecovam.
U15 ar treneri Nikolaju Siļčonoku pārliecinoši pieveic HK Ventspils ar 10:2. Ar diviem hattrick spēli noslēdz Aleksis Frēlihs un Roberts Freidenfelds.
U13 pēcspēles metienos pārspēj Jelgavas hokejistus ar 6:5, 3 vārtu guvums Tomasam Podiņam.
U9 viesojās turnīrā Tukumā, cīnoties par “Scabarga kauss” un pārliecinoši pieveic visus pretiniekus-Grīziņkalns ar 12:1, Jelgava 12:0, HS Rīga 10:0, Igaunijas Vipers 5:1
+skatīt vairāk
 
 

U16 un U18 izlasēs debitē Liepājnieki

U16 izlases kandidātu sarakstā vairāki Liepājas audzēkņi!
Gunta Pujāta vadītā U16 izlase aizvadījusi treniņnometni un pārbaudes spēles pret Norvēģijas jauniešiem, kas norisinājās Volvo hallē, laika posmā no 7.-12.novembrim.
Izlasē Liepājas Sporta Spēļu skolu pārstāvēja vārtsargs Rodions Pronskis, aizsargi-Jānis Jekste, Miks Lindbergs, Bruno Zaremba, uzbrucēji-Roberts Freidenfelds, Artūrs Lavrinovičs, Henrijs Laugalis, bijušie audzēkņi- aizsargs Herberts Laugalis un uzbrucējs Ronalds Miķelsons.
 
U18 kandidātu sarakstā bijušie LSSS audzēkņi-vārtsargs Dāvis Zvejnieks, aizsargs Regnārs Jansons, uzbrucēji-Rūdolfs Laivenieks, Kristers Butāns.
 
+skatīt vairāk
 
 

U10 plūc uzvaras laurus sabraukumā Jelgavā

JAHL turpina zaudējumu sēriju, uzvaras U10 komandai

+skatīt vairāk
 
 

Liepājā viesojas Edgars Masaļskis

5. un 6.oktobrī Liepājas Olimpiskais centrs Ledus hallē jau otro reizi uzņēmām Latvijas hokeja leģendu-vārtsargu Edgaru Masaļski. Edgars pārstāvējis Latviju 16 Pasaules Čempionātos, 4 Olimpiskajās Spēlēs un aizvadījis daudz spēļu Kontinentālajā hokeja līgā. Pamatā, viesošanās laikā uzsvars likts uz vārtsargu treniņiem, kuros piedalās arī Mihails Vasiļonoks.
Jaunie vārtsargi ir uzlabojuši savas iemaņas kopš pirmās tikšanās un gaida nākošos treniņus. Tie notiks skolēnu rudens brīvlaikā, vārtsargu nometnē, par kuru jau drīz pastāstīsim vairāk
+skatīt vairāk